delegendelolsmurf

[FOCUS/ PCM 17] Best Of Teams 1889-2017

251 posts in this topic

Zin om in een historisch verhaal mee te doen en je ploeg naar winst te leiden in de koers?

Doe dan mee in dit verhaal! We spelen met de opkomende Best Of Teams 1889-2017 database van mezelf, die binnenkort gereleased wordt.De renners in de database zijn alle noemenswaardige renners sinds het begin van het wielrennen met oa. Maurice Garin, tot op heden met Dylan Groenewegen. Je gaat dus met bv. Molteni het kunnen opnemen tegen Peugeot, Quick Step, Crédit Agricole, Mapei,...
let op: elke renner heeft een maximum aantal koersdagen. Deze worden later bekend gemaakt.

Hoe meedoen?/Wat moet je doen?
Kies een team uit de hieronderstaande lijst.
Je forumnaam invullen in het 'formulier' hieronder gevolgd door je gewenste team en gewenste eerste renner en reageer met een bericht op dit topic. Plaatsen zijn beperkt dus wees er snel bij! Er is geen rennerslijst, aangezien die lijst alle renners uit de noemenswaardige historie bevat. Elke renner die iets gedaan heeft in het wielrennen is verkiesbaar. Wie het eerst komt; eerst kiest dus.

kalender:

Omloop het volk
kuurne brussel kuurne
classica bianche
parijs - nice
tirreno adriatico
milano sanremo
ronde van catalonie
E3 harelbeke
gent-wevelgem
ronde van vlaanderen
scheldeprijs
parijs-roubaix
ronde van het baskenland
brabantse pijl
amstel gold race
waalse pijl
luik-bastenaken-luik
Ronde van romandie
ronde van italie
dauphine libere
ronde van zwitserland
ronde van frankrijk
Clasica San Sebastian
HEW cyclassics
ronde van polen
benelux tour
GP Plouay
la vuelta
parijs - brussel
classique de quebec
classique de montreal
ronde van lombardije
chrono des nations
parijs - tours

teams:

 

US POSTAL - DISCOVERY CHANNEL
BMC
RADIOSHACK - TREK - LEOPARD
GARMIN
7 ELEVEN - MOTOROLA
GARMIN - SLIPSTREAM - CANNONDALE
COFIDIS, SOLUTIONS CREDIT
FESTINA LOTUS ZAHOR
Z-GAN
CASTORAMA
RENAULT-ELF-GITANE
LA VIE CLAIRE - TOSHIBA
BIC
R.M.O.
HELYETT
SONOLOR
LA FRANCAISE DES JEUX
AUTOMOTO
GENIAL
PELFORTH-SAUVAGE-LEJEUNE
LA REDOUTE
FRANCE SPORT
MIKO
STELLA
LABOR
GARIN
PEUGEOT
METROPOLE
ROCHET
ALCYON
BERTIN
SAINT-RAPHAEL
BOUYGUES TELECOM/BONJOUR/EUROPCAR/DIRECTENERGIE
CREDIT AGRICOLE
AG2R - CASINO
LA PERLE
DILECTA
FAGOR
TERROT
GITANE
LA FRANCAISE
SKIL
BIGMAT
MAPEI
FASSA BORTOLO
SAECO MACCHINE PER CAFFE
MG MAGLIFICIO - GB - RISO SCOTTI
GEWISS-BALLAN
MERCATONE UNO
GIS GELATI
DEL TONGO
MAGNIFLEX
BROOKLYN - DREHER
SCIC
FILOTEX
LIQUIGAS
ATALA
VINI CALDIROLA
ACQUA E SAPONE - CANTINA TOLLO
ARIOSTEA
FAEMA
CARPANO
MAINO
SALVARANI
GLORIA
LAMPRE
ALESSIO
POLTI
MOLTENI
FREJUS
BIANCHI
IGNIS
GANNA
CHATEAU D'AX
CARRERA
LEGNANO
RABOBANK
LOTTONL - JUMBO
TVM - FARM FRITES
PANASONIC
RALEIGH
PDM
LOCOMOTIEF
VACANSOLEIL
GIANT BANKGIROLOTERIJ - SKIL
VORARLBERG - ELK HAUS
BANESTO
EUSKALTEL - EUSKADI
SAUNIER DUVAL - FUIJI - SERVETTO
REYNOLDS
ZOR - BH - AMAYA SEGUROS
KELME
MOVISTAR
CAISSE D'EPARGNE - ILLES BALEARS
O.N.C.E.
TEKA
KAS
ORBEA - ARTIACH
CLAS
CSC - SAXO BANK
IJSBOERKE
QUICKSTEP
DR.MANN
SOLO
FLANDRIA
ELVE
SPLENDOR - HITACHI
GROENE LEEUW
LOTTO
COLLSTROP
PALMANS
TOPSPORT VLAANDEREN
LANDBOUWKREDIET
MILRAM
GEROLSTEINER
TELEKOM
KATUSHA
AMORE E VITA
ASTANA
SKY
CCC
POSTOBON
ANRONI
CAFE COLOMBIA
ORICA
PHONAK
TIGRA
CONDOR
TEBAG
IAM
CILO

kalender/resultaten:

 

volgt nog.



klassement:

 

nog niet beschikbaar


 

Edited by delegendelolsmurf

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Cyril - Bouygues Telecom - Eddy Merckx | Stephen Roche | Robbie McEwen | Mark Cavendish | Mads Kaggestad | Nacer Bouhanni | Thomas Voeckler | Bernard Thévenet | Samuel Dumoulin | David Moncoutié | Jacky Durand | Julien Alaphilippe | Eddy Boasson Hagen | Axel Merckx | Eugen Wacker | Thorwald Veneberg | Raul Alcala | Julio Perez Cuapio

2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain | Tony Rominger | Andreas Klöden | Ivan Basso | Alessandro Ballan | John Degenkolb | Carlos Sastre | Rolf Sorensen | Thor Hushovd | Linus Gerdemann | Tony Martin | Jens Voigt | Steffen Wesemann | Rudi Altig | Danilo Hondo | Bradley Wiggins | Bjarne Riis | Marcel Sieberg

3. Evert - Bianchi - Fausto Coppi | Alfredo Binda | Rik Van Looy | Lucien Van Impe | Charly Gaul | Raphael Geminiani | Julio Jimenez | Hugo Koblet | Moser | Delio Rodriguez |  Franco Bitossi | Charly Mottet |  Ferdinand Bracke | Briek Schotte | Moreno Argentin | Roger Rivière | Erik Leman | Marino Basso

4. Demon - Mercatone Uno - Marco Pantani | Ottavio Bottecchia | Claudio Chiappucci | Michele Bartoli | Alberto Elli | Massimiliano Lelli | Laurent Brochard | Romain Gijssels |  Antonio Bevilacqua | Giulio Rossi | Wladimir Belli |  Jurgen Van Goolen | Jo Planckaert | Walter Planckaert | Willy Planckaert | Jef Planckaert | Salvatore Commesso | Magnus Bäckstedt

5. sepvanmarckefan - Mapei - Bernard Hinault | Gianni Bugno | Stefano Garzelli | Djamolidin Abdoesjaparov | Stijn Devolder | Michael Matthews | Matti Breschel | Jean Pierre Monsere | Rik van Steenbergen | Andrei Tchmil | Edwig van Hooydonck | Eddy Planckaert | Michael Albasini | Didi Thurau |  Frank Schleck | Johan Esteban Chaves | hoogerland - Kubler

6. Zeus - Lampre - Damiano Cunego | Gilberto Simoni | Giuseppe Saronni | Alexandre Vinokourov | Loretto Petrucci | Giuseppe Olmo | Miguel Poblet | Julián Berrendero | Sylvain Chavanel | Daniel Moreno | Gianni Moscon | Juan José Cobó | Juan Antonio Flecha | Franco Pellizotti | | Romain Bardet | Chris Horner | Rui Costa | Marzio Bruseghin

7. Sven. - Kelme - José Maria Jimenez | Santiago Botero | Luis Ocana | Fiorenzo Magni | Mikel Landa | Igor Anton | Viatcheslav Ekimov | Ludo Dierckxsens | Fernando Gaviria | Chris Boardman | Robert Millar | Felix Cardenas | Maurice Garin | Gilbert Duclos Lassale | Peter Van Petegem | Georges Ronsse | Eric Vanderaerden | Fernando Escartin


8. Amez- Fassa Bortolo - Paolo Bettini| Felice Gimondi | Davide Rebellin | Laurent Jalabert | Abraham Olano  | Danilo Di Luca  |  George Hincapie  |Dennis Menchov  | Levi Leipheimer  | Michele Scarponi  | Fransisco Mancebo  | Fabio Baldato | Leonardo Piepoli | Luca Paolini |Sergei Ivanov | Kim Kirchen  |Georg Totschnig | Evgueni Berzin

9. Tijs02- Raphael -Jacques Anquetil| Erik Zabel| Greg Le Mond| Laurant FignonI Jo de Roo I Daniel Martin I Michel Pollentier I Sven Nys I  Sylvere Maes I Cyriel van Hauwaert I Stybar I  Guy Nulens I Bernard Eisel I Ludo Peeters I  Partrick Lefevre I Giovanni Brunero I Italo Zilioli I Francisco Galdos

10. RubenS - Quickstep - Tom Boonen | Roger de Vlaeminck | Eric de Vlaeminck | Odiel Defraeye | Stan Ockers | Greg Van Avermaet | Niko Eeckhout | Mario Aerts | Iljo Kiesse |Thomas De Gendt | Jean Aerts | Karel Kaers | Benoit Beheyt | Eloi Meulenberg | Gustave Danneels | Roger Swerts | Germain Derycke | Rudy Dhaenens

11. Mark0174 - Movistar - Mario Cipollini | Alejandro Valverde | Luis Herrera | Costante Girardengo | Igor Astarloa | Jose Ivan Gutierrez | Benat Intxausti | Dmitri Konysjev | Luis Leon Sanchez | Oscar Pereiro | Jose Joaquin Rojas | Vladimir Karpets | Nairo Quintana | Graziano Battistini | Pierino Gavazzi | Sergio Henao | Roman Kreuziger | Aleksandr Kolobnev

12. Michal Kwiatek - Radioshack - Fabian Cancellara | Andy Schleck | Raymond Poulidor | André Darrigade | Haimar Zubeldia | fritz schar | Mauro Gianetti | laurent dufaux | Lucien Aimar | Frederic guesdon | marc madiot | uwe raab | luc leblanc | cyrille guimard |hans knecht | Georges Speicher | Heiri Suter |Pascal Richard

13. Erik - Astana - Alberto Contador | Freddy Maertens | Claude Criquielion | Raymond Impanis | Maxim Iglinskiy | Fabio Aru | Ezequiel Mosquera | Tom Steels | Enrico Gasparotto | Maurizio Fondriest | Giorgio Furlan | Guido Bontempi | Patrick Sercu | Pavel Tonkov | Sergiy Honchar | Giovanni Visconti | Yaroslav Popovych | Wim Vansevenant

14. nvt

15. PinGuN667 - US Postal - Lance Armstrong | Roberto Heras | Stuart O'Grady | Jaan Kirsipuu | Tyler Hamilton | Mark Renshaw | Arnaud Demare | Thomas Dekker | Baden Cooke | Tadej Valjavec | Vasil Kiryienka | David Zabriskie | Thomas Lofkvist | Marco Marcato | Richie Porte | Tyler Farrar | Michael Rogers | Jasper Stuyven

16. SteJov - Faema- Federico Bahamontes | Octave Lapize | Louison Bobet | Ercole Baldini | Jean Robic | François Faber | Henri Pélissier | Antonin Magne | André Leducq | Vittorio Adorni | Gastone Nencini | Learco Guerra | Nino Defilippis | Jean Stablinski | Gianni Motta | José Manuel Fuente | Marcel Kint | Philippe Thys

7. Supermario - Team Deutsche Telekom - Jan Ullrich | Joop Zoetemelk | Marcel Kittel | Jan Jansen | Michael Boogerd | Erik Dekker | Michal Kwiatkowski | Alex Zulle | Chris Froome | Alexander Kristoff | Andre Greipel | Gerrie Kneteman | David Millar | Tom Dumoulin | Richard Virenque | Christophe Le Mevel | Christophe Moreau | Simon Gerrans

18. Lolsmurf!- Cofidis - Frank Vandenbroucke - Philippe Gaumont - Chris Peers - Nico Mattan - Nicola Minali -Ivan Gotti - Mirko Celestino - Peter Sagan - Daniele Nardello - Iñigo Landaluze -Joaquim Agostinho - Visentini - Loroño - Garcia Acosta - egoi Martinez - Peter Farazijn - Buenahora - Wolfshohl

19. LSDS - TVM Farm Frites - Johan Museeuw | Maurice De Waele | Romain Maes | Gianni Meersman | Firmin Lambot | Dave Bruylandts | Bjorn Leukemans | Edward Sels | Pino Cerami | Rik Verbrugghe | Sep Vanmarcke | Charles Crupelandt | René Vietto | Lucien Petit-Breton | Eugène Christophe | Jean Graczyk | Andriy Grivko | Gösta Petterson

20. Quaranta - Saunier Duval - Riccardo Ricco' | Alessandro Petacchi | Francesco Casagrande | Gianluca Bortolami | Dario Pieri | Dario Frigo | Paolo Savoldelli  | Andrea Tafi | Filippo Pozzato | Oscar Camenzind | Romans Vainsteins | Iban Mayo |  Joseba Beloki | Franco Ballerini | Igor Gonzalez de Galdeano | Daniele Bennati | Stefano Zanini | Eddy Mazzoleni    

21. Levi - Rabobank - Michael Rasmussen | Oscar Freire | Lucien Buysse | Tom Simpson | George Pilkington Mills | Joseph Fischer | Charles Terront | Henri Cornet | Jean Dotto | Robert Gesink | Jelle Nijdam | Erik Breukink | Fabio Casartelli | Gert-Jan Theunisse | Olaf Ludwig | Steven Rooks | Bauke Mollema | Jean-Paul van Poppel

22. Stefanvk - Phonak - Sean Kelly | Gino Bartali | Herman van Springel | Hennie Kuiper | Phil Anderson | Philippe Gilbert | Jan Raas | Joaquim Rodriguez | Pedro Delgado | Cadel Evans | Marino Lejarreta | Walter Godefroot | Samuel Sanchez | Vincenzo Nibali | Nicolas Frantz | Frans Verbeeck | Adrie van der Poel | Gibi Baronchelli

 

Edited by delegendelolsmurf

Share this post


Link to post
Share on other sites

deelnemers:

1. aron24 - CSC Saxo Bank
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. aron24 - CSC Saxo Bank
2. wielermannetje - MILRAM
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. aron24 - CSC Saxo Bank - Eddy Merckx
2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain
3.Evert - Bianchi - 
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. aron24 - CSC Saxo Bank - Eddy Merckx
2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain
3.Evert - Bianchi - Fausto Coppi
4. Demon - Mercatone Uno - Pantani
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. aron24 - CSC Saxo Bank - Eddy Merckx
2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain
3.Evert - Bianchi - Fausto Coppi
4. Demon - Mercatone Uno - Pantani
5. sepvanmarckefan - Mapei - Bernard Hinault
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. aron24 - CSC Saxo Bank - Eddy Merckx
2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain
3.Evert - Bianchi - Fausto Coppi
4. Demon - Mercatone Uno - Pantani
5. sepvanmarckefan - Mapei - Bernard Hinault
6. Zeus - Lampre - Damiano Cunego
7. Sven. - Kelme - José Maria Jimenez
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. aron24 - CSC Saxo Bank - Eddy Merckx
2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain
3.Evert - Bianchi - Fausto Coppi
4. Demon - Mercatone Uno - Pantani
5. sepvanmarckefan - Mapei - Bernard Hinault
6. Zeus - Lampre - Damiano Cunego
7. Sven. - Kelme - José Maria Jimenez
8. Amez- Fassa Bortolo - Paolo Bettini 
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. aron24 - CSC Saxo Bank - Eddy Merckx
2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain
3.Evert - Bianchi - Fausto Coppi
4. Demon - Mercatone Uno - Pantani
5. sepvanmarckefan - Mapei - Bernard Hinault
6. Zeus - Lampre - Damiano Cunego
7. Sven. - Kelme - José Maria Jimenez
8. Amez- Fassa Bortolo - Paolo Bettini 
9. Tijs02- Raphael -Jacques Anquetil
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. aron24 - CSC Saxo Bank - Eddy Merckx
2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain
3.Evert - Bianchi - Fausto Coppi
4. Demon - Mercatone Uno - Pantani
5. sepvanmarckefan - Mapei - Bernard Hinault
6. Zeus - Lampre - Damiano Cunego
7. Sven. - Kelme - José Maria Jimenez
8. Amez- Fassa Bortolo - Paolo Bettini 
9. Tijs02- Raphael -Jacques Anquetil
10. RubenS - Quickstep - Tom Boonen :boonen: 
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. aron24 - CSC Saxo Bank - Eddy Merckx
2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain
3.Evert - Bianchi - Fausto Coppi
4. Demon - Mercatone Uno - Pantani
5. sepvanmarckefan - Mapei - Bernard Hinault
6. Zeus - Lampre - Damiano Cunego
7. Sven. - Kelme - José Maria Jimenez
8. Amez- Fassa Bortolo - Paolo Bettini 
9. Tijs02- Raphael -Jacques Anquetil
10. RubenS - Quickstep - Tom Boonen
11. Mark0174 - Movistar- Felice Gimondi
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 uur geleden zei DemoN:

@Lukylukker - Boonen - ?

Jammer, een debiel was me voor :puh; 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mag ik Merckx niet hebben? @delegendelolsmurf @aron24

1. aron24 - CSC Saxo Bank - Eddy Merckx
2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain
3.Evert - Bianchi - Fausto Coppi
4. Demon - Mercatone Uno - Pantani
5. sepvanmarckefan - Mapei - Bernard Hinault
6. Zeus - Lampre - Damiano Cunego
7. Sven. - Kelme - José Maria Jimenez
8. Amez- Fassa Bortolo - Paolo Bettini 
9. Tijs02- Raphael -Jacques Anquetil
10. RubenS - Quickstep - Tom Boonen
11. Mark0174 - Movistar- Felice Gimondi
12. Michal Kwiatek - Molteni
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. aron24 - CSC Saxo Bank - Eddy Merckx
2. wielermannetje - MILRAM - Miguel Indurain
3.Evert - Bianchi - Fausto Coppi
4. Demon - Mercatone Uno - Pantani
5. sepvanmarckefan - Mapei - Bernard Hinault
6. Zeus - Lampre - Damiano Cunego
7. Sven. - Kelme - José Maria Jimenez
8. Amez- Fassa Bortolo - Paolo Bettini 
9. Tijs02- Raphael -Jacques Anquetil
10. RubenS - Quickstep - Tom Boonen
11. Mark0174 - Movistar- Felice Gimondi
12. Michal Kwiatek - Molteni
13. Erik - Astana - Alberto Contador
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now